
Părerile cumpărătorilor despre Fierbător Xiaomi BHR9036EU
Fierbătorul Xiaomi BHR9036EU 2 Lite de 1,5L fierbe apa rapid (2-5 minute) la preț avantajos. Utilizatorii apreciază design și funcționalitate inițială bună. Neajunsuri: acumuleaza calcar pe interiorul inox, cablul este scurt (65cm), și dispozitivul se murdărește ușor. Absența opririi automate fiabile necesită supraveghere manuală.
Utilizatorii au apreciat:
- Fierbe apă rapid (2-5 minute)
- Design plăcut
- Funcționează bine inițial
- Preț avantajos
- Capacitate 1,5L
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Acumulează calcar pe interior
- Cablul prea scurt (65cm)
- Se murdărește ușor
- Absentează oprire automată fiabilă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Putere | 1500 W |
| Functii | Incalzire uniforma |
| Cantitate cana fierbator | 1.5 l |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 0.95 Kg |
| Latime | 143 mm |
| Inaltime | 211 mm |
| Adancime | 244 mm |
| Continut pachet | 1 x Manual utilizare 1 x Baza 1 x Fierbator de apa |
Vezi oferta »