Părerile cumpărătorilor despre Fierbător Xiaomi BHR9107EU
Fierbătorul de apă Xiaomi BHR9107EU 2 Pro este un aparat electric cu putere de 1800W și capacitate de 1.7L. Este apreciat pentru reglajul fin al temperaturii și funcția de programare și menținere la cald. Utilizatorii îl folosesc în special pentru prepararea formulei pentru bebeluși, considerându-l foarte versatil. Designul său alb se integrează ușor în orice bucătărie modernă.
Utilizatorii au apreciat:
- Reglaj fin al temperaturii
- Funcție de programare
- Menținere la cald
- Versatil
- Ideal pentru prepararea formulei pentru bebeluși
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Putere | 1800 W |
| Functii | Incalzire uniforma |
| Cantitate cana fierbator | 1.7 l |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Latime | 155 mm |
| Inaltime | 273 mm |
| Adancime | 242 mm |
| Continut pachet | 1 x Manual utilizare 1 x Baza 1 x Fierbator de apa |
Prețul pe eMAG »