Părerile cumpărătorilor despre Frigider BEKO RDNE350K30WN
Frigiderul cu două uși Beko RDNE350K30WN are o capacitate de 313 l și funcție NeoFrost Dual Cooling. Include tehnologii precum HarvestFresh și AeroFlow, precum și compresor ProSmart Inverter. Utilizatorii menționează că este silențios, dar unii au raportat zgomote ciudate. Compresorul inverter funcționează continuu la viteze variabile, spre deosebire de compresoarele clasice care au doar două moduri (pornit și oprit).
Utilizatorii au apreciat:
- Tehnologie inverter eficientă
- Posibilitate de inversare a balamalelor la uși
- Extragaranție gratuită disponibilă (de la 2 la 5 ani)
- Silențios în funcționare (pentru unii utilizatori)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomote ciudate raportate de unii utilizatori
- Decupaj în partea de sus a frigiderului
- Posibil design învechit adaptat pentru tehnologia inverter
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | BEKO |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 73 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 8 Kg |
| Volum net frigider | 240 l |
| Volum net total | 313 l |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Consum anual energie | 276 kWh |
| Autonomie fara curent | 12 h |
| Consum zilnic energie | 0.75 kWh |
| Tehnologie | Cooling Fan |
| Functii | Termostat reglabil Avertizare luminoasa Iluminare coloana LED Twist&Serve Door open buzzer Vacation Mode Compresor ProSmart Inverter Led lighting |
| Dozator apa | Nu |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Sistem de racire No Frost | Frigider |
| Sistem racire | No Frost |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Numar usi | 2 |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Clasa climatica | SN - T |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 172 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 65.5 cm |
| Greutate | 60 Kg |
| Accesorii incluse | Suport oua |
Mai multe detalii »