Părerile cumpărătorilor despre Frigider BEKO RDNE350K40WN
Frigiderul Beko RDNE350K40WN primește recenzii pozitive pentru raportul calitate-preț, recomandat de toți cei trei cumpărători cu nota maximă. Recenziile sunt concise și nu detaliază performanța NeoFrost Dual Cooling sau a compresorului ProSmart Inverter, dar fiecare cumpărător confirmă că produsul corespunde așteptărilor și că achiziția s-a dovedit satisfăcătoare.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț apreciat unanim de toți cumpărătorii
- Produsul corespunde așteptărilor declarate înainte de cumpărare
- Toți cei trei recenzori acordă nota maximă și recomandă produsul
- Cumpărătorii se declară mulțumiți cu achiziția
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | BEKO |
| Tip incastrare | Standard |
| Capacitate de inghet / 24h | 8 Kg |
| Volum net congelator | 73 l |
| Volum net frigider | 240 l |
| Volum net total | 313 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Consum zilnic energie | 0.603 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Autonomie fara curent | 12 h |
| Consum anual energie | 220 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Tehnologie | Compresor ProSmart Inverter NeoFrost Dual Cooling Harvest fresh |
| Functii | Iluminare LED Avertizare luminoasa Alarma usa deschisa Vacation Mode |
| Clasa climatica | SN-T |
| Numar compartimente | 2 |
| Dozator apa | Nu |
| Compartimente speciale | Compartiment fructe & legume |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Sistem racire | No Frost |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Numar usi | 2 |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Inaltime | 172 cm |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Culoare | Metal Look |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 65.5 cm |
| Greutate | 60 Kg |
Vezi oferta »