| Specificații | |
| Brand | Daewoo |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net total | 396 l |
| Volum net frigider | 396 l |
| Tip display | LCD |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Consum anual energie | 122 kWh |
| Tehnologie | Iluminare LED |
| Functii | Super racire |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Sistem racire | Static |
| Numar rafturi frigider | 6 |
| Numar rafturi usi | 5 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume-fructe |
| Clasa climatica | T/SN |
| Culoare | Argintiu |
| Material rafturi | Sticla termorezistenta |
| Inaltime | 186 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 65 cm |
Verifică stocul pe eMAG »