Părerile cumpărătorilor despre Frigider Heinner HF-V242E++
Frigiderul Heinner HF-V242E++ este apreciat de cumpărători pentru funcționarea silențioasă și răcirea eficientă chiar la treapta 1. Cu un volum de 242 de litri, este descris ca suficient de încăpător pentru uz casnic, iar exteriorul nu reține amprentele la atingere. Cumpărătorii îl consideră un produs de calitate care merită banii.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționare silențioasă, nu se aude de la câțiva pași distanță în bucătărie
- Răcire eficientă chiar setată la treapta 1 de intensitate
- Exteriorul nu reține amprentele la atingere
- Volum de 242 l descris ca suficient de încăpător pentru uz casnic
- Raport calitate-preț apreciat, cumpărătorii îl consideră că merită banii
- Performanța de răcire rămâne constantă după o lună de utilizare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 201 l |
| Volum net total | 242 l |
| Volum net congelator | 42 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 2.6 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Consum anual energie | 178 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Functii | Lumina LED Control mecanic cu termostat ajustabil |
| Tehnologie | Less Frost |
| Dozator apa | Nu |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Sistem racire | FrostLess |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Numar usi | 2 |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Numar compartimente | 2 |
| Inaltime | 161 cm |
| Material rafturi | Sticla |
| Culoare | Alb |
| Latime | 54 cm |
| Adancime | 57 cm |
| Accesorii incluse | Suport oua Tavita cuburi gheata |
Mai multe detalii »