Părerile cumpărătorilor despre Frigider INDESIT SI61W
Frigiderul cu o ușă Indesit SI61W oferă 323 l, ideal cu congelator separat. Organizarea interioară și lipsa mirosurilor sunt apreciate. Dezghețarea automată funcționează fără intervenție. Manualul de utilizare necesită claritate. Funcționare eficientă la temperaturi moderate. O opțiune simplă și fiabilă pentru nevoi de bază.
Utilizatorii au apreciat:
- Organizare interioară excelentă.
- Dezghețare automată eficientă.
- Lipsă mirosuri neplăcute.
- Funcționare perfectă.
- Calitate material bună.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Manual utilizare neclar.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | INDESIT |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 323 l |
| Volum net total | 323 l |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Consum anual energie | 142 kWh |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Clasa climatica | SN - T |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 5 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | Static |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Numar usi | 1 |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 167 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 64.5 cm |
Verifică stocul pe eMAG »