| Specificații | |
| Brand | Liebherr |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 213 l |
| Volum net total | 213 l |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum anual energie | 101 kWh |
| Functii | Iluminare LED |
| Compartimente speciale | Compartiment oua Compartiment fructe & legume |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Sistem racire | Static |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Numar usi | 1 |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Clasa climatica | SN-ST |
| Material rafturi | Plastic Sticla securizata |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 114 cm |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 63 cm |
| Greutate | 43.3 Kg |
| Lungime cablu | 2 m |
Verifică stocul pe eMAG »