
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side ARCTIC AMD421E4NMT
Side by side-ul Arctic AMD421E4NMT are o capacitate de 421 litri și este dotat cu tehnologie Full No Frost și compresor Silent Inverter. Dispune de display cu touch control și funcție Holiday Mode. Este apreciat pentru silențiozitate, eficiența răcirii și prețul accesibil. Finisajul inox conferă un aspect modern, deși doar ușile sunt din inox, restul fiind din tablă vopsită.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț excelent
- Funcționare foarte silențioasă
- Răcire și congelare eficientă
- Spațios și bine compartimentat
- Compresor Silent Inverter fiabil
- Consum energetic redus
- Aspect modern cu finisaj inox
- Livrare rapidă și fără probleme
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Doar ușile sunt din inox, părțile laterale din tablă vopsită
- Probleme raportate la livrare (nu a fost livrat cu doi oameni)
- Ușor mai mic pe partea de frigider
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | ARCTIC |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 271 l |
| Volum net total | 421 l |
| Volum net congelator | 150 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Autonomie fara curent | 15 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 280 kWh |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tehnologie | Full No Frost Compresor Silent Inverter |
| Functii | Mod vacanta |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 6 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | Full No Frost |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Dozator apa | Nu |
| Numar usi | 4 |
| Numar compartimente | 6 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Culoare | Argintiu |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Latime | 79 cm |
| Adancime | 70 cm |
| Inaltime | 180 cm |
| Greutate | 94 Kg |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Tava pentru gheata |
Prețul actual »