
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side BOSCH KAG93AIEP
Side by Side Bosch KAG93AIEP este un frigider de 560 litri cu No Frost și funcții avansate. Deși are puține recenzii, utilizatorii apreciază calitatea produsului și silențiozitatea. Produsul are funcții precum VitaFresh, SuperCooling și MultiAirflow. Are finisaj inox antiamprentă și o înălțime de 179 cm.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte silențios în funcționare
- Calitate foarte bună
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 369 l |
| Volum net total | 560 l |
| Volum net congelator | 191 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 13 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Putere | 240 W |
| Autonomie fara curent | 8 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 323 kWh |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tehnologie | NoFrost Intelligent Inverter Technology |
| Functii | SuperCooling Iluminare cu LED VarioZone FreshSense MultiBox |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 5 |
| Numar rafturi frigider | 5 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Sistem racire | No Frost |
| Numar compresoare | 1 |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Dozator apa | Da |
| Suprafata | Inox anti amprenta |
| Numar usi | 2 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Fresh zone |
| Numar compartimente | 2 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Culoare | Argintiu |
| Material rafturi | Sticla |
| Latime | 90.8 cm |
| Adancime | 70.7 cm |
| Inaltime | 179 cm |
| Greutate | 121 Kg |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua |
Prețul actual »