
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side BOSCH KMC85LBEA
Frigiderul Bosch KMC85LBEA primește feedback pozitiv de la cumpărători pentru funcționalitate bună. Dispozitivul îți îndeplinește rolul conform așteptărilor, oferind stocaj și refrigerare fiabilă.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționare satisfăcătoare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 324 l |
| Volum net total | 547 l |
| Volum net congelator | 223 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 15 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 322 kWh |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tehnologie | No Frost VitaFresh |
| Functii | Iluminare LED Mod vacanta Control temperatura Super congelare Blocare acces copii Super racire |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 2 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Sistem racire | No Frost |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Dozator apa | Nu |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Numar usi | 4 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar compartimente | 8 |
| Culoare | Negru |
| Material rafturi | Sticla |
| Latime | 85.5 cm |
| Adancime | 66.6 cm |
| Inaltime | 189.5 cm |
| Greutate | 115.3 Kg |
| Lungime cablu | 240 cm |
Mai multe detalii »