Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side Candy CHSBSO 6174XWD
Side by Side Candy CHSBSO 6174XWD este un frigider de 529 litri cu No Frost și dozator de apă. Utilizatorii apreciază aspectul, finisajele de calitate și dozatorul de apă. Produsul are roți și se deplasează ușor. Unii utilizatori menționează zgomotul ca fiind un aspect negativ, precum și faptul că motorul pornește foarte des.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspect plăcut și finisaje de calitate
- Dozator de apă foarte util
- Părțile laterale nu se încălzesc prea tare
- Are roți și se deplasează ușor
- Garanție extinsă de 5 ani
- Spațios și încăpător
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomotos conform unor utilizatori
- Motorul pornește foarte des (nu stă mai mult de 30 minute în stand-by)
- Unii utilizatori raportează defecțiuni ale motorului după 3 ani
- Alunecă ușor pe gresie chiar și după reglarea pe picioare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 344 l |
| Volum net total | 529 l |
| Volum net congelator | 185 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Autonomie fara curent | 8 h |
| Consum anual energie | 312 kWh |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Functii | Iluminare LED |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru sticle |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | Full No Frost |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Dozator apa | Da |
| Numar usi | 2 |
| Numar compartimente | 2 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Culoare | Argintiu |
| Material rafturi | Sticla |
| Latime | 90 cm |
| Adancime | 66 cm |
| Inaltime | 177 cm |
| Greutate | 88 Kg |
Vezi pe eMAG »