
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side Electrolux EAL6240AOU
Side by Side Electrolux EAL6240AOU este un frigider de 577 litri cu No Frost și iluminare LED. Utilizatorii apreciază designul modern, spațiul interior generos și silențiozitatea. Este descris ca fiind încăpător, util și cu finisaje de calitate. Unii utilizatori menționează mici defecte la rafturile interioare. Produsul are un finisaj inox antiamprentă și o înălțime de 177 cm.
Utilizatorii au apreciat:
- Design modern și futuristic
- Material care nu reține amprentele
- Foarte încăpător și bine organizat
- Silențios în funcționare
- Finisaje de calitate
- Multe sertare pentru organizare eficientă
- Încape pe ușa de la intrare dacă se scot mânerele
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Mici defecte la rafturile interioare (sticla prea mare forțată în rama de plastic)
- Necesită curățare temeinică înainte de utilizare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 373 ml |
| Volum net total | 577 l |
| Volum net congelator | 204 l |
| Tip display | Touchscreen |
| Autonomie fara curent | 4 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 478 kWh |
| Nivel zgomot | 44 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Functii | Action Freeze Iluminare LED compartiment congelator Action Cool |
| Clasa climatica | SN-N-ST-T |
| Sistem racire | No Frost |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Dozator apa | Nu |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Suprafata | Inox anti amprenta |
| Numar usi | 2 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar compartimente | 4 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Culoare | Gri |
| Material rafturi | Sticla |
| Latime | 91.2 cm |
| Adancime | 73.8 cm |
| Inaltime | 178 cm |
| Greutate | 98 Kg |
Vezi oferta »