
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side Haier HSR3918ENPG
Side by Side Haier HSR3918ENPG este un frigider de 528 litri cu Total No Frost și motor Inverter. Utilizatorii apreciază spațiul interior generos, răcirea excelentă și aspectul elegant. Produsul are funcții precum Multi air flow, Super Cooling și Super Freezing. Unii utilizatori menționează un zgomot aproape continuu, un fel de fâșâit înfundat.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte încăpător și spațios
- Răcește excelent
- Aspect elegant și finisaje de calitate
- Încape pe o ușă de apartament fără demontare
- Silențios conform majorității utilizatorilor
- Consum redus de energie
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomot aproape continuu (fâșâit înfundat) conform unor utilizatori
- Balamale uși care nu erau strânse
- Zgomot la ciclul de evaporare a apei
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Haier |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 337 l |
| Volum net total | 528 l |
| Volum net congelator | 191 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Tip display | LCD |
| Autonomie fara curent | 5 h |
| Consum zilnic energie | 0.87 kWh |
| Consum anual energie | 317 kWh |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tehnologie | Motor Inverter Multi Air Flow Total No Frost |
| Functii | Fresh Zone Iluminare cu LED Super Freezing Super Cooling Mod vacanta |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Compartiment produse lactate Fresh zone |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Dozator apa | Nu |
| Numar usi | 2 |
| Numar compartimente | 2 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 90.8 cm |
| Adancime | 64.7 cm |
| Inaltime | 177.5 cm |
| Greutate | 89 Kg |
Verifică stocul »