Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side Heinner HSBS-HM532NFBKE++
Side by side-ul Heinner HSBS-HM532NFBKE++ este un frigider cu capacitate de 532 litri, tehnologie Full No Frost și display LED tactil. Dispune de funcții Smart, Eco și alarmă pentru ușa deschisă. Clienții apreciază designul în culoare neagră, compartimentarea eficientă și silențiozitatea în funcționare. Este considerat bine proporționat, cu distanță optimă între rafturi. Deși congelatorul este perceput ca fiind relativ mic de unii utilizatori, majoritatea sunt mulțumiți de organizarea spațiului interior și de funcționalitate.
Utilizatorii au apreciat:
- Design elegant în culoare neagră
- Bine proporționat cu distanță optimă între rafturi
- Silențios în funcționare
- Ușor de organizat, în special congelatorul
- Livrare rapidă
- Display LED tactil pentru control facil
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Compartimentul congelatorului considerat relativ mic de unii utilizatori
- Blocarea pentru copii se referă doar la meniu, nu și la uși
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 347 l |
| Volum net total | 532 l |
| Volum net congelator | 185 l |
| Tip display | Touchscreen |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 313 kWh |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tehnologie | Full No Frost Compresor Inverter |
| Functii | Super congelare Functie ECO Super racire Functie SMART Lumina LED Blocare impotriva actionarii de catre copii |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar compresoare | 1 |
| Agent racire | R600A |
| Sistem racire | Full No Frost |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Dozator apa | Nu |
| Numar usi | 2 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar compartimente | 6 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Compartiment Big Box | 2 |
| Culoare | Negru |
| Material rafturi | Sticla |
| Latime | 90 cm |
| Adancime | 66 cm |
| Inaltime | 177 cm |
Vezi pe eMAG »