
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side LG GSLV50PZXM
Side by Side LG GSLV50PZXM este un frigider de 635 litri cu No Frost și dispenser. Utilizatorii apreciază spațiul interior generos și faptul că menține alimentele proaspete. Dispune de funcții avansate precum Door Cooling, LinearCooling și Smart Diagnosis. Unii utilizatori menționează probleme cu sistemul de apă, care răcește apa foarte greu și are rezervorul de o capacitate mică.
Utilizatorii au apreciat:
- Menține alimentele proaspete la temperaturi optime
- Aspect elegant și spațiu interior generos
- Funcții de diagnosticare pentru întreținere ușoară
- Silențios în funcționare
- Ușor de instalat
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Sistemul de apă răcește apa foarte greu
- Rezervorul de apă are o capacitate mică
- Pentru a utiliza dispenserul pentru apă și gheață trebuie racordat la rețeaua de apă
- Probleme cu temperatura apei (uneori caldă după ore de nefolosire)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | LG |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 219 l |
| Volum net frigider | 416 l |
| Volum net total | 635 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 12 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Consum anual energie | 430 kWh |
| Nivel zgomot | 36 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Tehnologie | Smart Diagnosis Multi-Air Flow LINEARCooling |
| Functii | Dispenser apa Dozator de gheata Blocare acces copii Protectie Bio No Frost Zdrobire gheata Door cooling |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Agent racire | R600a |
| Numar compresoare | 1 |
| Clasa climatica | T |
| Sistem racire | No Frost |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Dozator apa | Da |
| Numar usi | 2 |
| Numar compartimente | 2 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Material rafturi | Sticla |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 91.3 cm |
| Adancime | 73.5 cm |
| Inaltime | 179 cm |
| Greutate | 131 Kg |
Vezi în magazin »