Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side Midea HC-515WEN
Side by Side Midea HC-515WEN este un frigider de 396 litri cu funcție No Frost și finisaj inox. Deși are puține recenzii, utilizatorii par mulțumiți de calitatea produsului. Este apreciat pentru designul diferit și calitatea bună. Frigiderul are o înălțime de 180 cm și se încadrează în clasa energetică F.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate bună
- Design diferit și atractiv
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Midea |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 294 l |
| Volum net total | 396 l |
| Volum net congelator | 102 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Tip display | LCD |
| Consum zilnic energie | 0.947 kWh |
| Consum anual energie | 345 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Functii | Functie super racire Blocare acces copii Control electronic Iluminare cu LED |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar rafturi frigider | 2 |
| Clasa climatica | N - ST - T |
| Numar compresoare | 1 |
| Agent racire | R600a |
| Sistem racire | No Frost |
| Semnalare audio | Temperatura ridicata |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Suprafata | Inox |
| Numar usi | 2 |
| Numar rafturi usi | 6 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar compartimente | 2 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Culoare | Argintiu |
| Material rafturi | Sticla |
| Latime | 71.3 cm |
| Adancime | 73.1 cm |
| Inaltime | 180.8 cm |
| Greutate | 89 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »
