
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side Samsung RS68CG883DS9EF
Frigiderul Samsung RS68CG883DS9EF SBS are o capacitate de 634 litri și o înălțime de 178 cm. Dispune de funcția Smart Conversion și se încadrează în clasa energetică D. Utilizatorii apreciază capacitatea mare și funcționalitățile, deși există puține recenzii pentru acest model specific.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate mare de 634 litri
- Funcție Smart Conversion utilă
- Design atractiv în culoare argintie
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | Samsung |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 409 l |
| Volum net total | 634 l |
| Volum net congelator | 225 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 15 Kg |
| Autonomie fara curent | 7 h |
| Consum anual energie | 281 kWh |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Tehnologie | Wi-Fi Twin Cooling Plus Compresor Digital Inverter Smart Conversion Metal Cooling |
| Functii | Iluminare coloana LED Power Cool Power Freeze |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar rafturi usi | 5 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Clasa climatica | SN - N - ST - T |
| Sistem racire | Dinamic |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Dozator apa | Da |
| Numar usi | 2 |
| Numar compartimente | 4 |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Culoare | Slate Gray |
| Latime | 912 mm |
| Adancime | 716 mm |
| Inaltime | 1780 mm |
| Greutate | 122 Kg |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Suport pentru sticle |
Vezi în magazin »