Părerile cumpărătorilor despre Frigider Star-Light FTMM-200W
Frigiderul cu două uși Star-Light FTMM-200W este un dispozitiv de 204 litri, clasa energetică E, cu înălțime de 143 cm. Utilizatorii apreciază funcționalitatea, silențiozitatea și raportul bun calitate-preț. Este considerat încăpător și bine compartimentat. Totuși, unii utilizatori au raportat probleme de calitate, menționând defecțiuni după scurt timp de utilizare. Au existat și probleme cu livrarea, produsul fiind lăsat pe trotuar în loc să fie transportat conform descrierii.
Utilizatorii au apreciat:
- Încăpător și bine compartimentat
- Funcționare silențioasă
- Răcire eficientă
- Livrare rapidă
- Design practic și funcțional
- Compartimentare adecvată
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Probleme de calitate raportate de unii utilizatori
- Defecțiuni după scurt timp de utilizare
- Probleme cu livrarea (lăsat pe trotuar)
- Considerat zgomotos de unii utilizatori
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Star-Light |
| Tip incastrare | Standard |
| Capacitate de inghet / 24h | 2 Kg |
| Volum net congelator | 41 l |
| Volum net frigider | 163 l |
| Volum net total | 204 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum anual energie | 176 kWh |
| Consum zilnic energie | 0.482 kWh |
| Functii | Racire Congelare |
| Numar compartimente | 2 |
| Dozator apa | Nu |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Agent racire | R600A |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem racire | Static |
| Numar usi | 2 |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Clasa climatica | SN/N/ST |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 1430 mm |
| Latime | 550 mm |
| Adancime | 550 mm |
| Greutate | 37 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »