Frigider Tesla - RD2101EH
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 206 l |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Sistem racire | Static |
| Agent racire | R600A |
| Culoare | Alb |
| Volum net frigider | 169 l |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Rafturi pentru sticle |
| Material rafturi | Sticla |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Volum net congelator | 37 l |
| Numar compartimente | 2 |
| Capacitate de inghet / 24h | 2.4 Kg |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Functii | Iluminare LED |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Clasa climatica | SN - N - ST |
| Consum anual energie | 172 kWh |
| Inaltime | 143 cm |
| Latime | 54.5 cm |
| Adancime | 55.5 cm |
| Greutate | 38.8 Kg |
Mai multe detalii »
