Părerile cumpărătorilor despre Frigider Tesla RS0930ME
Frigiderul cu o ușă Tesla RS0930ME este un model de 93 litri, cu ușă reversibilă și înălțime de 86 cm. Are clasă energetică E. Singura recenzie disponibilă menționează că este puțin zgomotos, dar răcește bine. Nu are congelator și poate fi încorporat doar într-un dulap înalt.
Utilizatorii au apreciat:
- Răcire eficientă
- Ușă reversibilă
- Dimensiuni compacte
- Poate fi încorporat într-un dulap înalt
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Puțin zgomotos în funcționare
- Nu are congelator
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 93 l |
| Volum net total | 93 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum anual energie | 86 kWh |
| Functii | Usa reversibila |
| Dozator apa | Nu |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Numar compresoare | 1 |
| Agent racire | R600A |
| Sistem racire | Static |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Numar usi | 1 |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Clasa climatica | N, SN |
| Material rafturi | Sticla |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 86.4 cm |
| Latime | 47.2 cm |
| Adancime | 44.6 cm |
| Greutate | 20.5 Kg |
Vezi oferta »