Friteuză Philips - NA462/80
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 2 |
| Putere | 2750 W |
| Capacitate ulei | 10 l |
| Capacitate mancare | 10 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip alimentare | La retea |
| Numar programe | 6 |
| Interval temperatura | 40-200 °C |
| Material carcasa | Plastic |
| Caracteristici speciale | Timer Termostat Compatibil masina de spalat vase Manere reci Sistem anti-alunecare Temperatura ajustabila |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Friteuza cu aer cald |
| Lungime | 46.9 cm |
| Latime | 23.3 cm |
| Inaltime | 39.9 cm |
| Greutate | 8.98 Kg |
| Lungime cablu | 1 m |
Mai multe detalii »
