Părerile cumpărătorilor despre Friteuză Star-Light OFB-3020SS
Friteuza Star-Light OFB-3020SS are o putere de 2000W și capacitate de 3L. Are termostat reglabil și este fabricată din inox. Utilizatorii apreciază rapiditatea cu care prăjește alimentele, ușurința în utilizare și curățare, precum și raportul calitate-preț. Unii menționează că designul este simplist și că emană mult abur.
Utilizatorii au apreciat:
- Prăjește foarte rapid alimentele
- Ușor de utilizat și curățat
- Raport calitate-preț excelent
- Rezultate bune la prăjirea cartofilor și cărnii
- Termostat reglabil
- Material de calitate (inox)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Design simplist
- Emană mult abur
- Coșul stă pe rezistență
- Tablă subțire
- Scurgere de ulei pe cârligul de agățare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Star-Light |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Standard |
| Capacitate mancare | 0.7 Kg |
| Capacitate ulei | 3 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 2000 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii de siguranta | Indicator luminos |
| Caracteristici speciale | Termostat Rezervor ulei detasabil |
| Numar cosuri | 1 |
| Interval temperatura | 130-190 °C |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Lungime | 39 cm |
| Latime | 24 cm |
| Inaltime | 23 cm |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Continut pachet | 1 x Sita 1 x Friteuza |
Prețul pe eMAG »