Părerile cumpărătorilor despre Friteuză Tefal EY505D15
Friteuza cu aer cald Tefal Easy Fry&Grill 2in1 EY505D15 este un model versatil cu putere de 1400W și capacitate de 4.2L. Dispune de temperatură ajustabilă, 8 programe și funcție de grill cu grătar incorporat. Include tehnologie Extra Crisp pentru rezultate crocante și funcție de deshidratare. Este apreciată pentru calitatea materialelor, rezultatele gustoase și designul elegant în negru/argintiu, deși capacitatea este limitată pentru familii mai mari.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcție de grill cu grătar incorporat pentru versatilitate
- 8 programe pentru diverse preparate
- Tehnologie Extra Crisp pentru rezultate crocante
- Materiale de calitate, inclusiv exterior din metal
- Preparatele ies suculente și gustoase
- Funcție de deshidratare pentru utilizări diverse
- Ușor de curățat datorită teflonului de calitate
- Design elegant în negru/argintiu
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Capacitate limitată de 4.2L, suficientă doar pentru 1-2 persoane
- Limitări privind utilizarea tăvițelor din hârtie de copt
- Producătorul nu recomandă spălarea în mașina de vase
- Cantitățile maxime recomandate sunt mici (1kg pentru pui)
- Mult plastic în construcție, care se poate încălzi și emite miros
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Tefal |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Capacitate mancare | 800 g |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Putere | 1400 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Numar programe | 8 |
| Caracteristici speciale | Timer Dezghetare |
| Numar cosuri | 1 |
| Interval temperatura | 80-200 °C |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Continut pachet | 1 x Friteuza |
Vezi oferta »