
| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Comercial |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Capacitate mancare | 6 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 1550 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Caracteristici speciale | Timer |
| Numar cosuri | 1 |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 415 mm |
| Latime | 326 mm |
| Inaltime | 360 mm |
| Greutate | 4.6 Kg |
| Continut pachet | 1 x Manual de folosire 1 x Gratar 1 x Friteuza cu aer cald |
Vezi oferta »