Hota Candy - CBG640/2X
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Decorativa |
| Culoare | Inox |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar filtre | 2 |
| Material filtru | Aluminiu Carbon |
| Tip lumina | LED |
| Numar becuri | 2 |
| Metoda de ventilare | Evacuare |
| Tip filtru | Filtru lavabil Filtru carbon |
| Accesorii incluse | 2 x Filtru |
| Debit maxim de aer absorbit | 620 m³/s |
| Nivel zgomot | 67 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Trepte putere | 3 |
| Eficienta energetica | Clasa energetica C dintr-o gama de la A+++ la F |
| Latime | 52 cm |
| Adancime | 28.3 cm |
| Diametru burlan de aerisire | 150 mm |
| Inaltime | 28 cm |
| Greutate | 6.8 Kg |
Mai multe detalii »
