Hota Electrolux - LFP516K
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Telescopica |
| Metoda de ventilare | Evacuare |
| Material filtru | Aluminiu |
| Numar becuri | 2 |
| Culoare | Negru |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Numar filtre | 2 |
| Tip lumina | LED |
| Functii | Iluminare Indicator inlocuire filtre |
| Debit maxim de aer absorbit | 500 m³/h |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Debit minim de aer absorbit | 280 m³/h |
| Clasa eficienta energetica | Clasa C |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa D |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa D |
| Consum anual energie | 55 kWh |
| Inaltime | 36.6 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Greutate | 7.6 Kg |
| Diametru burlan de aerisire | 150 mm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Mai multe detalii »
