Imprimantă Multifuncțional HP - 3PZ15A
| Specificații | |
| Brand | HP |
| Tip produs | Imprimanta |
| Tehnologie printare | Laser |
| Mod printare | Monocrom |
| Utilizare | Home & office Business |
| Functii principale | Printare |
| Format general imprimanta | A4 |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Nu |
| Conectivitate | USB Ethernet Retea |
| Tip display | LCD LED |
| Dimensiune display | 6.75 cm |
| Volum recomandat de printare (pagini/luna) | 4800 |
| Aplicatii printare cloud & mobile | Apple AirPrint HP ePrint Mopria |
| Culoare | Alb |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Continut pachet | Cablul de alimentare Aparat principal 1 x cartus de toner LaserJet original HP negru (3.000 de pagini) |
| Cablu USB inclus | Nu |
| Consumabil pachet | Starter |
| Ciclu de lucru maxim (pagini/luna) | 100000 |
| Tip consumabil | Toner |
| Viteza de printare monocrom | 38 ppm |
| Rezolutie printare (DPI) | 1200 x 1200 |
| Viteza de printare color | 0 ppm |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 350 |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 150 |
| Greutate hartie | 60 - 175 g/mp |
| Numar tavi hartie | 2 |
| Frecventa procesor | 800 MHz |
| Capacitate memorie | 1 GB |
| Putere consumata | 531 W |
| Timp de incalzire | 176 s |
| Limbaj printare | PDF 1.7 HP PCL 5 HP PCL 6 Emulare PostScript 3 AirPrint |
| Nivel zgomot | 54 dB |
| Timp de raspuns printare | 8.8 s |
| Greutate | 8.5 Kg |
| Lungime | 781 mm |
| Latime | 381 mm |
| Inaltime | 241 mm |
Mai multe detalii »
