| Specificații | |
| Brand | SWISSTEN |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator wireless |
| Interfata intrare | 1 x USB Type-C |
| Interfata iesire | Wireless |
| Functii | Wireless charging |
| Lungime | 10 cm |
| Inaltime | 10 cm |
| Culoare | Alb |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Continut pachet | 1 x Incarcator wireless |
Vezi oferta »