| Specificații | |
| Brand | Anker |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Interfata intrare | Priza |
| Interfata iesire | USB USB-C |
| Functii | Rezistent la socuri Power Delivery Power IQ |
| Culoare | Gri |
| Material | Plastic ABS |
| Lungime | 43.5 mm |
| Latime | 29 mm |
| Inaltime | 67.8 mm |
| Greutate | 170 g |
| Continut pachet | 1 x Incarcator retea |
Prețul pe eMAG »