| Specificații | |
| Brand | Aukey |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Voltaj iesire | 5 V 20 V |
| Interfata intrare | Priza auto |
| Interfata iesire | USB-C USB-A |
| Functii | QC 3.0 PD 3.0 |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 42 mm |
| Latime | 42 mm |
| Inaltime | 79 mm |
| Greutate | 55 g |
| Continut pachet | 1 x Incarcator auto |
Vezi pe eMAG »