| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Baseus |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Interfata intrare | DC 12-24V |
| Interfata iesire | USB |
| Functii | Incarcare rapida |
| Culoare | Negru |
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Baseus |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Interfata intrare | DC 12-24V |
| Interfata iesire | USB |
| Functii | Incarcare rapida |
| Culoare | Negru |