| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Baseus |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Interfata intrare | 1 x bricheta masina |
| Interfata iesire | USB |
| Material | ABS PC |
| Culoare | Negru |
| Latime | 26.5 mm |
| Lungime | 46.8 mm |
| Continut pachet | Incarcator auto |
Vezi pe eMAG »