| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Baseus |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 10 V 12 V 15 V |
| Interfata intrare | 1 x bricheta masina |
| Interfata iesire | USB |
| Functii | Lumina LED |
| Latime | 26.5 mm |
| Lungime | 55 mm |
| Material | Aluminiu ABS PC |
| Culoare | Gri |
| Continut pachet | Incarcator auto |
Prețul pe eMAG »
