| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Baseus |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Capacitate | 2.1 Ah |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Interfata intrare | Priza |
| Interfata iesire | USB |
| Functii | terasament |
| Material | Plastic Metal |
| Latime | 36 mm |
| Inaltime | 28 mm |
| Lungime | 78 mm |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 0 m |
| Continut pachet | Incarcator |
Mai multe detalii »