| Specificații | |
| Brand | Celly |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Interfata intrare | Priza auto |
| Interfata iesire | USB USB-C |
| Functii | Incarcare rapida |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 37.5 g |
| Lungime | 4 cm |
| Latime | 3.1 cm |
| Inaltime | 7 cm |
| Material | Plastic Aliaj de aluminiu |
| Continut pachet | 1 x Incarcator auto |
Vezi oferta »
