| Specificații | |
| Brand compatibil | Samsung |
| Brand | Celly |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Interfata intrare | AC 100 - 240V |
| Interfata iesire | USB-C |
| Functii | Power Delivery 25W |
| Greutate | 48 g |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 3 cm |
| Lungime | 3 cm |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Incarcator retea |
Prețul pe eMAG »