| Specificații | |
| Brand | Celly |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Interfata intrare | Priza retea |
| Interfata iesire | USB-C |
| Functii | Incarcare rapida GaN |
| Material | Plastic |
| Lungime | 17 cm |
| Latime | 5 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Greutate | 118 g |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Incarcator retea |
Vezi pe eMAG »