| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | DuxDucis |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Capacitate | 3000 mAh |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Interfata iesire | USB USB-C |
| Functii | Fast Charging |
| Culoare | Titan Grey |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | DuxDucis |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Capacitate | 3000 mAh |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Interfata iesire | USB USB-C |
| Functii | Fast Charging |
| Culoare | Titan Grey |