| Specificații | |
| Brand | Dviced |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator wireless |
| Interfata iesire | Wireless |
| Interfata intrare | USB-C |
| Functii | Magnetic Incarcare rapida Wireless |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 56 mm |
| Latime | 56 mm |
| Inaltime | 5.4 mm |
| Greutate | 44 g |
| Material | ABS Aliaj de aluminiu |
| Continut pachet | 1 x Incarcator wireless |
Vezi pe eMAG »
