| Specificații | |
| Brand | Dviced |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Interfata intrare | USB-C |
| Interfata iesire | Wireless |
| Functii | Incarcare rapida Wireless |
| Material | ABS PC |
| Lungime | 10.1 mm |
| Latime | 7.2 mm |
| Inaltime | 4.45 mm |
| Greutate | 112 g |
| Culoare | Gri |
| Continut pachet | 1 x Incaracator auto |
Vezi pe eMAG »