| Specificații | |
| Brand | Dviced |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Interfata iesire | USB USB-C |
| Interfata intrare | Priza auto |
| Functii | Incarcare rapida |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 62 mm |
| Latime | 26 mm |
| Inaltime | 26 mm |
| Greutate | 30 g |
| Material | Aliaj de aluminiu PC |
| Continut pachet | 1 x Incaracator auto |
Prețul pe eMAG »