| Specificații | |
| Brand | Dviced |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Interfata iesire | USB USB-C |
| Interfata intrare | Priza auto |
| Functii | Incarcare rapida |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 60 mm |
| Latime | 25 mm |
| Inaltime | 25 mm |
| Greutate | 61 g |
| Material | Cupru |
| Continut pachet | 1 x Incaracator auto |
Verifică stocul pe eMAG »
