| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Hama |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Interfata intrare | Priza retea |
| Interfata iesire | USB USB-C |
| Functii | Incarcare rapida |
| Latime | 3.4 cm |
| Lungime | 5.5 cm |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 3.1 cm |
| Continut pachet | 1 x Incarcator |
Vezi pe eMAG »
