| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Spacer |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 12 V |
| Interfata intrare | Priza |
| Interfata iesire | USB-C |
| Functii | Incarcare rapida |
| Inaltime | 27 mm |
| Latime | 42 mm |
| Lungime | 80 mm |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Incarcator |
Vezi oferta »