Părerile cumpărătorilor despre Încărcător Telefon Tellur TLL151301
Acest încărcător auto wireless Tellur cu senzor IR este apreciat pentru calitatea materialului și stabilitatea în suport. Mecanismul de prindere cu senzor funcționează bine atâta timp cât telefonul este așezat corect. Cu toate acestea, recenziile negative sugerează o fiabilitate scăzută pe termen lung, fiind reclamat că s-a defectat total după câteva luni. Problema majoră este funcționarea defectuoasă a brațelor, care se deschid și se închid non-stop sau nu mai funcționează deloc, punând telefonul în pericol să cadă.
Utilizatorii au apreciat:
- Material bun, funcționează perfect (pentru unii utilizatori).
- Telefonul stă foarte bine în suport, care este stabil.
- Nu se deschide singur și nu cade telefonul (când este pus corect).
- Încărcă bine.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Fiabilitate scăzută, s-a defectat total după câteva luni.
- Brațele se deschid și se închid non-stop, sau nu mai funcționează deloc.
- Riscă să spargă ecranul telefonului din cauza funcționării defectuoase.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Tellur |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Voltaj iesire | 9 V 5 V |
| Interfata iesire | Wireless |
| Interfata intrare | 1 x priza bricheta masina |
| Functii | Incarcare wireless Fast Charge Buton Touch |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 100 g |
| Inaltime | 12.6 cm |
| Latime | 7 cm |
| Material | ABS |
| Lungime cablu | 1 m |
| Continut pachet | 1 x Incarcator auto |
Verifică stocul pe eMAG »