| Specificații | |
| Brand | UGREEN |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Interfata intrare | Priza |
| Interfata iesire | USB-C USB-A |
| Functii | Protectie la supraincalzire Protectie la supratensiune Protectie la supracurent Incarcare rapida GaN |
| Lungime | 10.08 cm |
| Latime | 10.08 cm |
| Inaltime | 3.23 cm |
| Greutate | 517 g |
| Culoare | Gri |
| Continut pachet | 1 x Incarcator 2 x Cablu Incarcare |
Vezi pe eMAG »
