| Specificații | |
| Brand | UGREEN |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Interfata intrare | Priza |
| Interfata iesire | USB USB-C |
| Functii | Incarcare rapida |
| Material | Plastic |
| Lungime | 7.6 cm |
| Latime | 7.6 cm |
| Inaltime | 7.6 cm |
| Greutate | 473 g |
| Culoare | Negru Gri |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Continut pachet | 1 x Incarcator retea |
Prețul pe eMAG »
