| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Vention |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 12 V |
| Interfata iesire | USB-C |
| Interfata intrare | Priza retea |
| Functii | Protectie la supratensiune Protectie la scurtcircuit Protectie la supracurent Incarcare rapida Protectie la temperatura ridicata |
| Latime | 43.4 mm |
| Lungime | 51.1 mm |
| Material | PC |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 25.7 mm |
| Continut pachet | 1 x Incarcator retea |
Prețul pe eMAG »