Părerile cumpărătorilor despre Încărcător Telefon Xiaomi GDS4147GL
Încărcătorul auto Xiaomi 37W oferă încărcare rapidă și inel luminos util. Utilizatorii apreciază materialele de calitate și stabilitatea. Este fiabil pentru multiple dispozitive. Totuși, nu oferă turbo charge pe toate telefoanele și se arde uneori. Plasticul pare ieftin. Recomandat pentru raport calitate-preț bun.
Utilizatorii au apreciat:
- Încărcare rapidă.
- Materiale calitative.
- Inel luminos util.
- Stabil și solid.
- Raport calitate-preț excelent.
- Funcționează turbo pe unele modele.
- Fiabil și compact.
- Încarcă două dispozitive.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu turbo charge mereu.
- Se arde rapid.
- Plastic ieftin.
- Cam mare dimensiune.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V |
| Interfata intrare | 2 x USB |
| Interfata iesire | DC socket |
| Functii | Indicator LED |
| Material | Plastic |
| Lungime | 30.8 mm |
| Latime | 30.8 mm |
| Inaltime | 74.7 mm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Manual de utilizare 1 x Incarcator |
Mai multe detalii »
